Kontakt

Nauka tańca dla Narzeczonych START 13.05.2019

Chcesz swobodnie prezentować się na parkiecie podczas wesela? Kurs tańca dla Narzeczonych przygotowaliśmy z myślą o Tobie!

"Taniec dla narzeczonych"
Chcesz elegancko i swobodnie prezentować się na parkiecie podczas wesela? Kurs Tańca dla Narzeczonych przygotowaliśmy z myślą właśnie o tej szczególnej okazji! Program kursu obejmuje tylko najważniejsze i najbardziej pożądane tańce w trakcie przyjęcia weselnego. Został starannie opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, party dance.

Mówi się, że ślub to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego Młoda para stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był on wyjątkowy pod każdym względem. Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on przecież otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był on niezapomniany nie tylko dla nowożeńców, ale również dla przybyłych gości? To dzięki wyjątkowej choreografii będziecie mogli wyrazić siebie, swoje uczucia a przy tym poczuć się jak prawdziwi tancerze… Macie ku temu niepowtarzalna okazję!

Kurs trwa 4 spotkania (po 60 min) 1 x w tygodniu

Termin kursu:

- START 13.05.2019 poniedziałek godz. 19:10

Cena: 150 zł / osobę

*Honorujemy karty MultiSport Plus. (Regulamin korzystania z kart dostępny jest w recepcji Centrum Tańca lub pod nr telefonu: +48 887 87 87 56).

- Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa osobiście, mailowo lub telefonicznie
- Centrum Tańca Wasilewski-Felska zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu ze względu na niewystarczającą ilość kursantów
- Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia

UWAGA: Możliwość dopisania się do kursu tańca max. do drugich zajęć.Lekcje indywidualne
Nie wiesz jak stworzyć niepowtarzalny pierwszy taniec? Centrum Tańca Wasilewski-Felska chętnie Wam w tym pomoże. Od lat wspieramy Pary Narzeczonych w przygotowaniu do tak ważnego wydarzenia jak rozpoczęcie weselnej zabawy tym jedynym i wyjątkowym pierwszym tańcem.
Każdą Parę traktujemy indywidualnie, każdy układ taneczny jest inny, przygotowany z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego nie tylko ułożymy dla Państwa choreografię, ale również pomożemy w doborze odpowiedniej muzyki.
Choreografia może być klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep. Lub też żywiołowa w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-cha-cha, amerykańskiego rock & roll, jive, kubańskiej rumby.

Terminy i godziny lekcji indywidualnych dostosowujemy do Państwa potrzeb.


Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

RECEPCJA
Tel. 887 87 87 56
e-mail: centrumtanca@wasilewski-felska.pl